Afsluiting van 2025

Januari 2026

2025 stond voor Stichting Dagloon in het teken van groei.

Meetbare groei, zoals meer dan 100 Dagloners op de werkvloer, groei binnen het kantoorteam en zelfs op LinkedIn de 1000 volgers aantikken (dank jullie wel!). Maar ook in de praktijk: extra hesjes en afvalprikkers die moesten worden bijbesteld, meer broodjes om te smeren, meer chocomelk dat wordt gedronken (wat ook terecht is, want wie houdt er nou niet van chocomelk?). En meer groei in de hoeveelheid erkenning dat we krijgen. Op straat, hier op LinkedIn of gewoon in gesprek. Dat motiveert. Elke dag weer.

Maar ook minder zichtbare, maar net zo waardevolle, groei. Groei als organisatie🏠 , als groep👥 en als mens☺️.

🏠 We stonden dit jaar stil bij wie we zijn als organisatie, wat we doen en waar we naartoe willen. Daar is, en wordt nog steeds, hard aan gewerkt. Onze basis is sterker dan ooit, waardoor we ook moeilijke vraagstukken goed aankunnen.

👥 Ook de groep collega’s, de Dagloners én het kantoorteam, wordt steeds sterker. Iedereen kent elkaar en weet over het algemeen wat je aan elkaar hebt. Elke dag bekende gezichten biedt veiligheid en de kans om een netwerk op te bouwen.

☺️ Verder was er dit jaar meer ruimte en aandacht voor persoonlijke groei. Elke dag kwamen mensen het kantoor binnen om te delen. Met een grote glimlach of in tranen. Iemand die zich eindelijk gehoord voelt door haar verhaal te delen tijdens rondleidingen van de Vagebond. Of iemand die Dagloon vaarwel zei omdat hij weer stabiel genoeg is om te werken. En zelfs iemand die na jaren op straat leven eindelijk een woning heeft gevonden en het daklozenleven achter zich kon laten (zie foto of lees in de Gelderlander (link staat onderaan)).

Groei is soms groot, soms klein. Soms luid en soms stil. Maar bij Dagloon gebeurt het elke dag, in momenten en in mensen.
En dat nemen we mee 2026 in. Stap voor stap, maar samen.


Link nieuwsbericht Gelderlander: https://lnkd.in/eZ7VZcPR

Scroll naar boven